Poznaj nas bliżej

Odpowiadamy za wszystkie etapy prac budowlanych, począwszy od wytyczenia obszaru i przygotowania podłoża pod fundamenty, skończywszy na wykończeniu wnętrza do stanu deweloperskiego oraz zagospodarowaniu terenu wokół domu.

DOŚWIADCZENIE
to nasza przewaga

ECA DESIGN to zespół wykwalifikowanych projektantów i inżynierów, absolwentów Politechniki Wrocławskiej z uprawnieniami budowlanymi bez ograniczeń w każdej specjalizacji. Od lat wykonujemy różne, niekiedy bardzo skomplikowane zlecenia, każde – rzetelnie, dokładnie i terminowo.

Wykonawcy pracujący dla nas podczas realizacji inwestycji to sprawdzeni specjaliści, z którymi współpracujemy od początku istnienia firmy. Dzięki wypracowanym standardom cały proces budowy przebiega bezstresowo – większość spraw uzgadniamy telefonicznie lub poprzez e-mail co pozwala oszczędzić sporo czasu.

Nasze atuty to: terminowość, precyzja wykonania projektów, stosowanie w nich ekonomicznych i praktycznych rozwiązań. W ramach nadzoru budowlanego – dokładna kontrola prac.

Wykwalifikowani
SPECJALIŚCI

Łukasz Drobiński

Założyciel firmy. Absolwent Budownictwa na Politechnice Wrocławskiej. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży budowlanej. W pracy charyzmatyczny, dokładny, wymagający zarówno od siebie, jak i innych. Urodzony lider, doskonale wie jak motywować, inspirować, wyznaczać cele, weryfikować założenia. Prywatnie miłośnik czworonogów, właściciel buldoga francuskiego o imieniu Zara. W wolnym czasie podróżuje, chodzi po górach, buduje z kloców lego.

Mariola Słapek

Absolwentka Budownictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Kierownik działu ofertowania. W kontakcie z klientami sympatyczna, ale również rzeczowa i asertywna. Elokwencja i umiejętności negocjacyjne sprawiają, że nie ma sobie równych w budowaniu relacji biznesowych z dostawcami oraz podwykonawcami. Miłośniczka minimalizmu i podcastów true crime. Swój czas wolny lubi spędzać aktywnie, wybierając najczęściej rower lub siłownie.

Michał Bednarczyk

Absolwent Budownictwa na Politechnice Wrocławskiej. Kierownik budowy z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Nadzoruje i koordynuje przebieg prac budowlanych od A do Z. Optymistycznie nastawiony do świata i ludzi. Potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Doskonały mediator. Spełniony mąż i ojciec. Fan gier komputerowych oraz filmów fantasy.

Barbara Kułakowska

Magister Finansów i Rachunkowości z ponad 20-letnim doświadczeniem w księgowości. O podatkach, płacach, kadrach wie wszystko, więc nie straszny jej nawet Nowy Ład. Za największą pasję uważa księgowość, po godzinach pracy przegląda, czyta, edukuje się w zakresie nowelizacji przepisów. Fanka sportów zimowych, w szczególności jazdy na nartach. Latem relaksuje się podczas pracy w ogrodzie.

Adrian Król

Absolwent Budownictwa na Politechnice Wrocławskiej. Zawodowo związany z budownictwem od 4 lat. Kierownik budowy odpowiedzialny za realizację inwestycji w Kotlinie Jeleniogórskiej. Nadzoruje i koordynuje przebieg prac budowlanych od A do Z. Ukierunkowany na osiąganie wyznaczonych celów. Amator pieszych wędrówek. Pasjonat motoryzacji, w szczególności motocykli.

Justyna Dudek

Z branżą budowlaną związana od wielu lat. Niezastąpiona w pozyskiwaniu nowych dostawców, podwykonawców oraz organizacji pracy biura i poszczególnych inwestycji. Miłośniczka zwierząt i natury. Amatorka wycieczek górskich oraz city-break’ów. Uwielbia muzykę na żywo oraz spektakle teatralne. W wolnych chwilach słucha podcastów, czyta lub ogląda filmy dokumentalne.

KOMFORTOWE
i designerskie
wnętrze

Biuro to nasz drugi dom. Pracujemy w zespole, który kocha swoją pracę i często zatraca się w niej, gubiąc przy tym rachubę czasu. Pełni pasji i zaangażowania analizujemy projekty, przygotowujemy oferty, zbieramy informacje dotyczące dostępności materiałów, omawiamy prace podwykonawców oraz spotykamy się z klientami. Wierzymy, że tylko dzięki dobremu skoordynowaniu wielu działań jesteśmy w stanie doprowadzić do zakończenia prac budowlanych w wyznaczonym terminie.

Z powyższych względów zadbaliśmy o to żeby przestrzeń, którą się otaczamy była komfortowa, sprzyjała kreatywności, skupieniu, przeprowadzaniu narad i spotkań.

Większość klientów
ECA Design to
KLIENCI Z POLECENIA

Realizowanie inwestycji na wysokim poziomie pozwoliło nam zaskarbić sobie przychylność klientów i zaowocowało wieloma poleceniami.
Chęć ciągłego rozwoju, wiecznie niezaspokojona ambicja pcha nas w stronę realizowania coraz bardziej wymagających inwestycji. Jeśli zatem szukają Państwo firmy, która będzie w stanie urzeczywistnić nawet najbardziej skomplikowany architektonicznie projekt, to ECA DESIGN jest właściwym adresem.

Angażujemy się
W POMOC

Wierzymy, że dobro wraca. Chcemy nieść pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna. Dlatego kiedy tylko nadarzy się okazja, działamy.

Pod koniec roku 2021 stworzyliśmy akcję #ecadlapsa, podczas której szukaliśmy domu dla Orina, podopiecznego wrocławskiego schroniska. Placówka dla bezdomnych zwierząt otrzymała od nas również zapas karmy wysokiej jakości oraz przeróżne akcesoria.

W roku 2022 planujemy kontynuowanie idei niesienia pomocy zwierzętom, ale to jeszcze nie wszystko. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie można obserwować bieżące działania i wydarzenia z życia firmy.